İKDAM BİRİMLER

İkdam Akademi

İmam Hatip Kültür Merkezi

İkdam Sohbetleri

İkdam Projeler

İkdam Sosyal Programlar

İkdam Yaz Okulu

İkdam Dil Dersleri

Yeryüzü Eğitimciler HareketiİKDAM DUYURULAR

Henüz Duyuru Bulunamadı.

İmam Hatip Kültür Merkezi

İKDAM Ortaokul

Merhaba Arkadaşlar, Eğlenceli etkinliklerin, değerli içeriklerin ve çok daha fazlasının yer alacağı yeni projemizle sizleri bekliyoruz. ( Devamı... )

İKDAM LİSE DERSLERİ BAŞLIYOR [örgün öğretim – açık öğretim]

Genç Arkadaşım, Biz en büyük ve en güzel okulun sen olduğunu düşünüyoruz. Ve seninle birlikte olalım istiyoruz. Sen’de istiyorsan haydi İKDAM’a.. ( Devamı... )

İKDAM Lise Başlıyor!!!

Açıköğretim Lisesi öğrencilerine yönelik hazırlanmış dopdolu bir programla karşınızdayız. Arapça, Kur’an’ı Kerim, Kelimeler Kavramlar, 7/24 İlmihal ve etkinliklerimizle sizleri bekliyoruz. ( Devamı... )

İKDAM LİSE-İHL CUMARTESİ Derslerini Heyecanla Sunar!

Program kapsamında öğrencilere hem ilmi bilgiler hem de genel kültür olarak katkı sağlanması hedeflenmektedir. ( Devamı... )

İKM Arapça Cümle Oluşturma Yarışması Yaptı

Arapça etkinliğimizde karışık kelimelerden oluşan cümle oluşturma yarışması heyecanlı bir şekilde gerçekleştirildi. ( Devamı... )

İKM İlmihal Etkinliği Yaptı

İKM bu hafta, soru-cevap yöntemini eğlenceli hale getirerek ilmihal etkinliği gerçekleştirdi. ( Devamı... )

İKM Bu Hafta Hadislerle Sessiz Sinema Etkinliği Yaptı

Hadis Birimimizin yapmış olduğu etkinliğimizde seçilen 18 hadis, öğrencilerimizin etkin katılımıyla sessiz sinema oynanarak gerçekleştirildi. ( Devamı... )

İKM Kayıtları Başladı

İmam Hatip Kültür Merkezi 9. ve 10. sınıf öğrenci kayıtları başladı. Sınırlı kontenjan dolmadan acele edin.. ( Devamı... )

İKM 2015-2016 Eğitim Dönemi Başladı

İHL ve İHO öğrencilerine ahlak ve değer oluşumlarının desteklendiği derslerin verildiği, sosyal alanda kendilerini gerektiği gibi ifade edebilecekleri çeşitli etkinliklerin yapıldığı İmam Hatip Kültür Merkezi yeni dönemine başladı. ( Devamı... )

İKM “15 Yaz Kampı”nı Gerçekleştirdi

İKDAM İmam Hatip Kültür Merkezi, “15' Yaz Kampı’’nı gerçekleştirdi. Sure ezberi ve Arapça kampında yoğun bir tempo ile gelecek seneye hazırlanıldı. ( Devamı... )

İKM Pikniğe Gidiyor

İKM’nin geleneksel hale getirdiği piknik etkinliği 23 Mayıs Cumartesi günü kozağaç piknik alanında olacaktır. ( Devamı... )

İKM Alaaddin Tepesinde Kitap Okudu

Sahip oldukları düşüncelerini her mekânda ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla lise 3. Sınıf öğrencilerimizle cumartesi günü açık alanda kitap okuduk. ( Devamı... )

İKM Bu Hafta “Top Sende” Etkinliği Yaptı

İKM haftalık etkinlikler kapsamında bu hafta “ Top Sende” etkinliği düzenlendi. Öğrenciler eğlenerek sure isimlerini öğrendiler. Program tüm eğitimcilerin ve öğrencilerin katılımıyla saat 12.00-12.30 arasında gerçekleştirildi. ( Devamı... )

İKM “Arapça Cümlelerle Kulaktan Kulağa” Etkinliği Yaptı

İKM haftalık etkinlikler kapsamında "Arapça cümlelerle kulaktan kulağa" etkinliği düzenledi. Program tüm eğitimcilerin ve öğrencilerin katılımıyla saat 12.00-12.30 arasında gerçekleştirildi. ( Devamı... )

İKM Arapça Kelime Yarışması Yaptı

İKDAM İMAM HATİP KÜLTÜR MERKEZİ haftalık etkinlik kapsamında bu hafta Arapça kelime yarışması düzenledi. Öğrencilerin doğru cevaplarına karşılık teşvik olarak küçük hediyeler verildi. ( Devamı... )

İKM 9. Sınıf Erkek Öğrenci Kayıtları Başladı

İmam Hatip Kültür Merkezi pazar günü 9.sınıf erkek öğrenci kayıtları başladı... ( Devamı... )

İKM Kayıtları Başladı

İmam Hatip Kültür Merkezi 9. sınıf öğrenci kayıtları başladı. Sınırlı kontenjanlar dolmadan acele edin... ( Devamı... )

İKM İnce Minare Daru'l-Hadîsi'nde

İmam Hatip Kültür Merkezi lise öğrencileri yaz okulu programlarının hadis dersini geçmişte Daru'l-Hadis olarak hizmet veren Tarihi İnce Minare Medresesinde işledi. ( Devamı... )

İKM Piknikte

İmam Hatip Kültür Merkezi lise öğrencileri piknik sezonunu açtı. ( Devamı... )

Müslümanlar Her Yerde

İkdam Eğitim Derneği İmam Hatip Kültür Merkezi İmam Hatip Orta Okulu öğrencileri bu hafta "Müslümanlar her yerde" seminer kuşağında Diyanet Çocuk Dergisi çizeri Fatma Betül Alp Yıldız'ı ağırladı. ( Devamı... )

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Bildiri ve Atölye Öneri Formu
Karton Medya