İKDAM BİRİMLER

İkdam Akademi

İmam Hatip Kültür Merkezi

İkdam Sohbetleri

İkdam Projeler

İkdam Sosyal Programlar

İkdam Yaz Okulu

İkdam Dil Dersleri

Yeryüzü Eğitimciler HareketiİKDAM DUYURULAR

Henüz Duyuru Bulunamadı.

İkdam Yaz Okulu

İKDAM LİSE YAZ OKULU'19

Gençler bu yazı İKDAM’ da geçiriyor. Bilgiyi ve eğlenceyi paylaşacağımız; lise hayatına renk olacak, yaz tatili tadında bir yaz okulu sizleri bekliyor. ( Devamı... )

İKDAM ORTAOKUL YAZ OKULU'19

Hem eğlenip hem öğrenmeye var mısınız? Kur'an-ı Kerim'den Siyer-i Nebi'ye, Peygamberler Tarihinden Çocuk Sahabilere, Etkinliklerden, Zihin Atölyelerine kadar her şeyin mevcut olduğu programımız 1 Temmuz- 9 Ağustos tarihleri arasında İKDAM’da.. ( Devamı... )

İKDAM LİSE YAZ OKULU’18 Tamamlandı

İKDAM LİSE YAZ Okulu’nda bu yıl Kur’an’ı Kerim, Elçilerin İzinde, Sureler Ne Diyor, Kelimeler Kavramlar, Ümmet Coğrafyası, Önder Şahsiyetler ve 7/24 İlmihal dersleri ile 6 haftalık bir program düzenlendi. Derslerin yanı sıra çeşitli faaliyet ve etkinlikler yapıldı. ( Devamı... )

İKDAM LİSE YAZ OKULU’18

GENÇ ARKADAŞIM BU YAZI BİZİMLE GEÇİRMEYE NE DERSİN? ( Devamı... )

LİSE YAZ OKULU SONA ERDİ

Dernek binamızda Lise ve İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik düzenlediğimiz Yaz Okulumuz, Kıraat, Elçilerin izinde, 7/24 ilmihal, Merak Ediyorum ve Kelimeler Kavramlar derslerinin yanı sıra çeşitli etkinlik ve kültürel faaliyetler eşliğinde devam etti. ( Devamı... )

LİSE YAZ OKULU BAŞLIYOR !

LİSELİ ve İMAM HATİP LİSELİ GENÇLER HAZIR MISINIZ ! ! ! BU YAZ SİZE ÖZEL ! ( Devamı... )

İKDAM LİSE-İHL YAZ OKULU'16 Sona Erdi

Dernek merkezimizde lise ve ihl öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiğimiz yaz okulu altı hafta boyunca Kıraat, Tefsir, Siyer, İlmihal, Video Kritik derslerinin yanı sıra çeşitli etkinlikler ve kültürel faaliyetlerle devam etti. ( Devamı... )

İKDAM Yaz Okulu'16 Sona Erdi

İKDAM EĞİTİM DERNEĞİ, Nesrin ve Ayşegül Kardeşler İlkokulu'nda gerçekleştirdiği YAZ OKULU'nu eğitici dersler, eğlenceli etkinlikler, samimi muhabbet ve kurulan yeni arkadaşlıklarla sonlandırdı. ( Devamı... )

İKDAM YAZ OKULU

İKDAM eğitim Derneği'nin, 2., 3., 4., 5., 6., 7., ve 8. sınıflar için her yıl düzenlediği YAZ OKULU programına kayıtlar başladı. ( Devamı... )

İKDAM LİSE-İHL YAZ OKULU’16 Kayıtları Başladı

9, 10, 11 ve 12. Sınıf Genel Lise ve İmam Hatip Liseliler Müjde! İKDAM Eğitim Derneği’nden Gençler için Haber Var! ( Devamı... )

Yaz Okulu Sona Erdi

İkdam Eğitim Derneği olarak Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında Selçuklu Halk Eğitim Merkezi ile birlikte düzenlediğimiz yaz okulu sona erdi. ( Devamı... )

İKDAM İHL Yaz Okulu Kayıtları Başladı

İKDAM Eğitim Derneği’nde 20 Temmuz-28 Ağustos tarihleri arasında 9. sınıf genel lise, 9. ve 10. sınıf İmam Hatip Lisesi kız öğrencilerine yönelik düzenleyeceğimiz yaz okulu kayıtları başladı. ( Devamı... )

Yaz Okulu Kayıtları Başladı!

İKDAM Eğitim Derneği olarak 20 Temmuz- 28 Ağustos tarihleri arasında Atiker İmam Hatip Ortaokulu’nda 4,5,6,7,8. sınıflar ve IHO öğrencilerine yönelik düzenleyeceğimiz yaz okulu kayıtları başladı. ( Devamı... )

  1. 1
  2. 2
Bildiri ve Atölye Öneri Formu
Karton Medya