İKDAM BİRİMLER

İkdam Akademi

İmam Hatip Kültür Merkezi

İkdam Sohbetleri

İkdam Projeler

İkdam Sosyal Programlar

İkdam Yaz Okulu

İkdam Dil Dersleri

Yeryüzü Eğitimciler HareketiİKDAM DUYURULAR

Henüz Duyuru Bulunamadı.

İkdam Dil Dersleri

ÖNLİSANS 1.SINIF ARAPÇA DERSİ KAYITLARI BAŞLADI

AÖF 1.sınıf İlahiyat öğrencilerine yönelik olan Arapça dersi Güz Dönemi ve Bahar Dönemi müfredatına göre işlenecektir. ( Devamı... )

GÜZ DÖNEMİ | YDS ARAPÇA İLERİ DÜZEY METİN OKUMALARI KAYITLARI BAŞLADI

Alanında uzman hoca tarafından işlenecek olan İLERİ DÜZEY ARAPÇA METİN OKUMALARI KURSU'nda Modern Arapça metinleri okunacaktır. ( Devamı... )

Orta Seviye Arapça Metin Okumaları Kursu

Alanında uzman Arap hoca tarafından işlenecek olan ORTA SEVİYE ARAPÇA METİN OKUMALARI KURSU'nda Modern Arapça metinleri okunacaktır. ( Devamı... )

YDS ARAPÇA KURSU BAŞLIYOR

Alanında uzman Arap hoca tarafından işlenecek olan YDS Arapça Kursu’nda Modern Arapça metinleri okunacaktır. ( Devamı... )

İKDAM Arapça Dersleri Başlıyor

Temel düzey ’de Arapça eğitiminin verileceği program lise mezunu ve üniversite öğrencilerine yöneliktir. 8 hafta sürecek olan dersler haftada 2 gün olacaktır. ( Devamı... )

Temel Düzey Arapça Bilenlerin Katılacağı Kırık Meal Dersine Kayıtlar Başladı

Temel düzey Arapça bilenlerin katılacağı Kırık Meal dersine kayıtlar başladı. ( Devamı... )

Yeni Başlayanlar İçin Kırık Meal ve Hadis Derslerine Kayıtlar Devam Ediyor

Yeni başlayanlar için Kırık Meal ve Hadis derslerinin olacağı haftada iki gün yapılması planlanan program için kayıtlar devam ediyor. ( Devamı... )

Kur’an’ı Kerim-Tecvid ve Tefsir Dersleri Başlıyor

Kur'an'ı Kerim-Tecvid ve Tefsir derslerinin olacağı program salı ve perşembe günleri saat 11.00-13.00 arası planlanmıştır. İlk ders 29 Ekim Perşembe günü olacaktır. ( Devamı... )

İKDAM'DA TÜRKÇE DERSLERİ

Suriye iç savaşından kaçarak ülkemize sığınan yüzbinlerce Suriyeli mülteciden 50 bin kadarı da Konya’da yaşıyor. Evlerini, işlerini, yakınlarını, hayallerini, kültürlerini, özetle neredeyse sahip oldukları her şeylerini geride bırakıp gelmiş mültecilerin ülkemizde-şehrimizde karşılaştıkları en büyük sorunlarından biri de Türkçe bilmemeleri. ( Devamı... )

  1. 1
Bildiri ve Atölye Öneri Formu
Karton Medya