İNANÇ FORMASYONU

Gençlik ve İnanç Seminerleri 1

İnanç Formasyonu Seminerleri ile ‘nasıl bir inanç eğitimi’ sorusu çerçevesinde öğretmenlerimize bilgi ve yöntem açısından katkı sunulması amaçlanmaktadır.

Pek çok konunun ele alınacağı seminerler dizisinin ilkinde Senai DEMİRCİ“Rabbin Sana Küsmedi” başlıklı programı ile konuğumuz olacak.

Aynı isimde -Yusuf Özkan ÖZBURUN ile birlikte telif ettiği- bir eseri de bulunan yazar, Yaratıcının genci nasıl değerlendirdiği ona nasıl baktığı ya da nasıl bakmadığını dolayısıyla gencin de Yaratıcısını nasıl tanıması gerektiğini kendine has üslubuyla öğretmenlerle paylaşacak.

Usta kalem Senai DEMİRCİ, siz değerli eğitimcilerle  17 Mart 2018 Cumartesi günü, 14.00-16.00 saatleri arasında İKDAM Eğitim Derneği’nde bir araya gelecek.

RABBİN SANA KÜSMEDİ Seminerine Başvuru İçin Tıklayınız:

 

İkinci programda, modern insanın popüler kültürün etkisiyle de içine girdiği en büyük çıkmazlardan biri olan ateizm, Prof. Dr. İbrahim Coşkun tarafından “Ateizm: Modern İnsanın Çıkmaz Sokağı” başlığıyla ele alınacak.

Değerli hocamız Prof. Dr. İbrahim Coşkun’un semineri 31 Mart 2018 Cumartesi günü 11.00-13.00 saatleri arasında İKDAM Eğitim Derneği’nde gerçekleşecek.

ATEİZM; MODERN İNSANIN ÇIKMAZ SOKAĞI Seminerine Başvuru İçin Tıklayınız:

 

Gençlik ve İnanç Seminerleri 1’in üçüncü konusu ise “Genç Adam ve Allah”. Kendisi aynı zamanda bir öğretmen olan Seyfettin HUCA bu seminerinde, gençlerin Allah inancı hakkındaki soru(n)ları ile öğretmenin bu soru(n)lara karşı tavırlarını değerlendirecek.

Kıymetli hocamız Seyfetttin HUCA’nın “Genç Adam ve Allah” konulu semineri 14 Nisan 2018 Cumartesi 11.00-13.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

GENÇ ADAM ve ALLAH Seminerine Başvuru İçin Tıklayınız:

 

PROGRAMLAR TÜM ÖĞRETMEN VE EĞİTİMCİLERE YÖNELİK OLUP KONTENJAN SINIRLIDIR. 

Kayıtta acele edin.

NOT: Senai DEMİRCİ’nin “Rabbin Sana Küsmedi” kitabını temin etmek için İKDAM’a uğrayabilirisiniz.

RABBİN SANA KÜSMEDİ Seminerine Başvuru İçin Tıklayınız:

 

ATEİZM; MODERN İNSANIN ÇIKMAZ SOKAĞI Seminerine Başvuru İçin Tıklayınız:

 

GENÇ ADAM ve ALLAH Seminerine Başvuru İçin Tıklayınız:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir